Komitet Wyborczy Wyborców Ponadpartyjni

Agata Zaborowska

Agata Zaborowska

Nazywam się Agata Zaborowska, mam 42 lata. Od urodzenia jestem mieszkanką Kamienia Pomorskiego. Prywatnie żona i matka dwójki dzieci. Od 9 lat pracuję w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Startuję w wyborach ponieważ uważam, że dla Naszego Powiatu można lepiej!

Jestem zdecydowana na działanie na rzecz naszej społeczności i razem z Wami chciałabym budować lepszą przyszłość dla naszego regionu. Wierzę w potencjał naszej społeczności i chcę pracować nad jej rozwojem. Mój główny cel to reprezentowanie Waszych potrzeb i wprowadzenie pozytywnych zmian, które sprawią, że nasz powiat będzie jeszcze lepszym miejscem do życia dla nas wszystkich. Chciałabym wyrównania szans osób niepełnosprawnych, aby mogły aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i zawodowym. Młodzieży stworzyć możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań, aby mogły realizować się w sporcie czy też artystycznie.
Nasza społeczność zasługuje przecież na więcej niż tylko polityczny marketing pustych słów. Potrzeba działań na rzecz naszej przyszłości, która będzie łączyć,a nie dzielić.